افزايش تمرکز در نماز

مطمئنا براي خيلي از شما عزيزان پيش آمده که در هنگام نماز خواندن حواستان پرت شود و ندانيد رکعت چندم هستيد و همين مورد اعصاب شما را بهم بريزد و يا همين حواس پرتي شما را براي خواندن نمازهاي بعدي دلسرد کند.اما نگران نباشيد چون من در اين مقاله کوتاه و جذاب 2 راهکاري را بيان کردم که با توجه به ساده بودنشان بسيار بسيار بسيار مؤثر هستند.

پيشنهاد مي کنيم محصول معجون تمرکز(کامل ترين و جديدترين محصول افزايش تمرکز) را از سايت انسان نامحدود مشاهده کنيد.

راهکار اول:به مهر نگاه کنيد!

شايد اين حرف من برايتان عجيب باشد و بگوييد چه ربطي دارد؟يعني من در هنگام نماز خواندن اگه فقط به مهر نگاه کنم حواسم پرت نميشود؟ميتوانم بگويم دقيقا همينطور است!خود من هم وقتي اولين بار به اين نکته برخورد کرده بودم باورم نميشد که مؤثر باشد تا روزي که تصميم گرفتم حتي يکبارم که شده اين کار را انجام بدهم.بعد از اينکه اينکار را انجام دادم ديگر به تاثيرش ايمان پيدا کردم.انجام اين کار ساده هست اما خيلي خيلي مؤثر ميباشد.

راهکار دوم:انگيزه و علاقه ايجاد کنيد.

وقتي شما به نماز خواندن علاقه نداشته باشيد مسلماً حواس پرتي خيلي راحت تر سراغتان ميايد اما وقتي به نماز يا هر کار ديگري علاقه مند باشيد ديگر به اين سادگي ها حواستان پرت نميشود و اگر بمب هم منفجر شود شما انگار نه انگار!

چطور براي نماز خواندن علاقه ايجاد کنيم؟

نماز خاصيت هاي زيادي براي انسان دارد که تحقيقات زيادي در رابطه با آن انجام شده که من در اين مقاله قصد بيان آنها را ندارم اما به شما پيشنهاد ميکنم حتما در گوگل سرچ کنيد و مقالاتي که در اين زمينه نوشته شده را بخوانيد.وقتي شما بدانيد که نماز چه خاصيت هايي ميتواند برايتان داشته باشد ديگر هدفتان فقط سريع تمام کردن آن نيست و چون به تاثيرات نماز آگاه شديد ديگر به نماز علاقه مندتر ميشويد و وقتي کسي به کاري علاقه مند باشد در هنگام انجام آن کار حواسش خيلي جمع مي باشد تا کسي که به کارش علاقه مند نيست.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : نماز ,علاقه ,وقتي ,انجام ,خواندن ,تمرکز ,نماز خواندن ,افزايش تمرکز ,خواندن علاقه ,علاقه ايجاد ,بسيار بسيار ,نماز خواندن علاقه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Lisa دانلود مقاله و پایان نامه رایگان backlinkvatar ویترین طلا سنجش مرجع خرید فالوور ارزان با بهترین قیمت فاطمه آهنگ نوحه اردبیل گل سنگ هنرستانی ام